Vážení zákazníci,

srdečne Vám ďakujeme za účasť na treťom ročníku podujatia Raňajky s Hviezdou.

Predstavili sme Vám nové modely EQS, EQE a EQB od značky Mercedes-EQ ako aj úplnú novinku Triedu T.

Spoločne s nami ste si užili jazdy až na 25 autách značky Mercedes-Benz, pozreli ste si špeciálnu úpravu spoločnosti BRABUS a prešli ste si našu servisnú dieľnu. Náš produktový špecialista Vám zodpovedal otázky zo sveta elektromobility. Taktiež ste mali možnosť sa stretnúť so zaujímavými ľuďmi v salóniku She´s Mercedes a aj s našimi partnermi ako sú Mercedes-Benz Financial Services, Nespresso, YEME, Vöslauer, FOCUS Water, INTERKLINIK, MARY KAY, Balldwer Barber, RDM Garáž a Ponteo Activity Park Rusovce. Užili sme si koncert slovenskej skupiny GLADIÁTOR a zoznámili sa so slovenským hokejovým reprezentantom Marekom Hrivíkom. Nezabudli sme ani na Vaše deti, ktoré sa netradične zabavili maľovaním na auto alebo športovými aktivitami.

Veríme, že ste si tieto dni spolu s nami užili a tešíme sa na Vás na ďalších stretnutiach v showroome na Panónskej ceste 31.

Pre priblíženie atmosféry počas Raňajok s Hviezdou, Vám prikladáme fotogalériu z akcie tu: https://drive.google.com/drive/folders/1V9EbpsrMysa095ZqueXy6tGTEtqmT_IT?usp=sharing

Ďakujeme za návštevu!
Váš Team MB Panónska