Vážení zákazníci a priatelia.

My, v MB Panónska, si veľmi dobre uvedomujeme, že mobilita je pre Vás v súčasnej dobe dôležitejšia, ako kedykoľvek predtým. Radi by sme Vás uistili, že náš autorizovaný servis je otvorený a pripravený poskytnúť Vám služby na bezpečnej úrovni. Touto formou by sme Vás chceli informovať o priebehu služieb, s ohľadom na Vašu aj našu bezpečnosť a ochranu.

Ako prebiehajú naše služby v dnešnej dobe?

Všetky naše priestory ako aj maloobchodný predaj ostávajú na neurčito zatvorené. Servis je Vám k dispozícií každý pracovný deň od 7:00 do 16:00. S našimi predajcami sa môžete skontaktovať online – prostredníctvom Facetime, Skype alebo Microsoft Teams, ako aj telefonicky alebo e-mailom, a poskytnú Vám konzultácie k vozidlám a aktuálnym možnostiam. Preberanie aj odovzdávanie vozidiel prebieha mimo nášho showroomu.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

Ako sa objednáte do servisu?

Na objednanie Vášho vozidla do servisu môžete využiť jednu z troch nasledovných možností:

  1. Vyplnením servisného formulára, ktorý nájdete na našej webovej stránke mercedesbratislava.sk
  2. E-mailom na [email protected] s uvedením základných informácií o vozidle (typ vozidla, ŠPZ a Váš preferovaný dátum) a  Vašimi osobnými údajmi, aby sme Vás mohli spätne kontaktovať
  3. Na telefónnom čísle +421268294156 v čase od 7:00 – 15:30

Následne, po prijatí servisnej objednávky Vás v čo najkratšom čase budeme kontaktovať s potvrdením termínu.

Ako prebieha bezpečný príjem do servisu?

Pri preberaní vozidiel sme prijali opatrenia na zabezpečenie čo najväčšej bezpečnosti pre Vás, ale aj našich zamestnancov. Po príchode do servisu, Vás prosíme, aby ste sa telefonicky ozvali prijímaciemu technikovi alebo zavolali na servisnú recepciu na tel. +421 268 294 156. Prijímací technik príde za Vami k vozidlu, nakoľko do priestorov showroomu je vstup momentálne zakázaný. Naši prijímací technici budú vybavení ochrannými pomôckami (rúško, rukavice, dezinfekčné prostriedky), preto Vás prosíme, v záujme Vašej bezpečnosti o rovnako zodpovedný prístup.

Čo sa stane s Vašim autom, aby ste sa nemuseli obávať nákazy?

Dodržiavame bezpečnostné a hygienické nariadenia a preto si môžete byť istí, že všetky časti vozidla, s ktorými prichádza do styku vodič (volant, riadiaca páka, kľučky na dverách, kľúče od vozidla, prípadne iné dotykové plochy) sú ošetrené dezinfekčnými prostriedkami, ako pri prevzatí vozidla, tak aj pred jeho odovzdaním. V rámci servisných služieb bude Vaše vozidlo vydezinfikované ozónom. Ak by ste mali záujem ponúkame Vám aj samostatné ozónovanie Vášho vozidla.

Aké ďalšie obmedzenia Vás môžu zaujímať?

S ohľadom na obmedzené fungovania taxislužby, by sme Vás radi požiadali, aby ste si zabezpečili odvoz zo servisu individuálne. V prípade, že čas Vášho servisu je krátky, pokojne môžete využiť priestory pred showroomom, ktoré sme pre Vás pripravili. Tieto priestory tiež pravidelne dezinfikujeme.

K dispozícii sú aj naše náhradné vozidlá, kde máte možnosť zapožičať si auto na čas Vášho servisu podľa okolností, buď bezplatne alebo podľa platného cenníka. Môžete si prípadne vyžiadať vozidlo, pri ktorom  si urobíte predstavu o Vašom budúcom Mercedese. Pre bližšie informácie ohľadom zapožičania vozidla, kontaktujte prosím našich kolegov na vozovom parku na telefónnom čísle +42126829179.

Náhradné vozidlá budú tiež, z hygienických a bezpečnostných dôvodov, dezinfikované ozónom.

Aké služby viete v servise využiť?

Momentálne môžete využiť tieto služby:

Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie, v tejto zložitej situácii, pri poskytovaní našich služieb. Dodržiavame podmienky pre Vašu, ako aj našu bezpečnosť a nepochybujeme, že sa nám to spolu s Vami podarí.

Váš Mercedes-Benz Team MB Panónska.