MB Panónska vám ho privezie na testovaciu jazdu priamo domov

Zvažujete kúpu nového auta? Otestujte si ho z pohodlia domova. Ak vás zaujalo nové alebo jazdené vozidlo Mercedes-Benz a nemáte čas navštíviť showroom, váš obľúbený model príde rovno za vami. Vyskúšajte unikátnu službu MB Panónska, vďaka ktorej môžete ušetriť čas a jazdiť po vami vybraných cestách. Stačí, ak si testovaciu jazdu objednáte vopred vo vami vybranom čase a mieste.

Kúpa nového auta je investícia, ktorá by nemala byť impulzívna, ale premyslená. Výhodou je, že pri jeho výbere je dnes k dispozícii veľa informácií, na základe ktorých sa môžete rozhodnúť pre váš obľúbený model alebo značku. Akonáhle sa pre auto rozhodnete, zvyčajne prídete do predajne a čaká vás testovacia jazda. To všetko teraz môže byť inak.

Vyskúšajte testovaciu jazdu z pohodlia domova

MB Panónska prišla so zaujímavým unikátnym riešením, vďaka ktorému môžete pri kúpe auta ušetriť čas a navyše si ho vyskúšať na vami osvedčených cestách alebo priamo z pohodlia vášho domova. Podobné služby už bežne fungujú v zahraničí, no na Slovensku sú stále novinkou.

„Pandémia a s ňou súvisiaca sociálna izolácia priniesla veľa zmien, na ktoré sme chceli čo najrýchlejšie reagovať. Aj preto sme hľadali spôsoby, ako dostať naše autá bližšie k ľuďom. Zákazníci nikam nemusia chodiť, pretože im ponúkame domáce testovacie jazdy, ktoré sú pohodlnejšie a zároveň tak šetria ich čas,“ hovorí Július Šabo, konateľ MB Panónska.

Čas sú peniaze, u nás ušetríte oboje

Rozhodujete sa medzi elektrickým, hybridným či spaľovacím motorom? Stačí, ak si vyberiete z pestrej online ponuky nových alebo jazdených áut a vybraný model príde priamo k vám. „Aj takýmto spôsobom chceme zvýšiť pohodlie záujemcov pri nákupe auta, keďže návšteva showroomu nemusí vyhovovať každému. Navyše v známom prostredí si človek viac užíva testovaciu jazdu a cíti sa komfortnejšie,“ dodáva Július Šabo.

V MB Panónska si dokonca môžete zvoliť aj vami preferovaného predajcu, ktorý vám auto prinesie v dohodnutý termín na vami vybrané miesto. Oboznámi vás s novými technológiami, ktoré MB ponúka a okrem toho vám poradí, čo môžete urobiť so svojím starým vozidlom, ako postupovať pri jeho odpredaji, ale aj s financovaním či poistením nového auta.

 

Mercedes-Benz príde priamo za vami

Prídeme k vám na testovaciu jazdu

Chcete si to vyskúšať? Stačí, ak si na webe vyberiete z ponuky vozidiel, vyplníte elektronický formulár alebo zavoláte priamo do MB Panónska, kde uvediete, o aký model máte záujem, v akej cene a aký dátum a miesto vašej skúšobnej jazdy preferujete. Nikam nemusíte chodiť. Vami vybraný predajca príde rovno k vám a nové vozidlo môžete otestovať na známych cestách tak dlho ako potrebujete. Aj vďaka domácej testovacej jazde zažijete maximálny pocit pohodlia a môžete sa počas nej viac sústrediť na to, ako sa nové auto správa a ako sa v ňom cítite v rôznych situáciách.

Pár tipov, ako testovať nové auto

Bez ohľadu na to, či testujete nové auto v okolí showroomu alebo v blízkosti domova, vám ponúkame niekoľko rád, na čo by ste nemali zabúdať pri testovaní auta.

 • Pred jazdou si nastavte sedadlo, zrkadlá a volant tak, aby vám vyhovovali a cítili ste sa pohodlne
 • Pohrajte sa s ovládacími prvkami. Je pre vás ovládanie vyhovujúce? A čo zvuk audiosystému, páči sa vám?
 • Dbajte na komfort sedenia a vyskúšajte, či sa na sedadlách cítite pohodlne. Platí to aj pre sedadlá spolujazdcov, keďže v aute nebudete vždy sami, kto chce zažiť pohodlnú jazdu.
 • Ako sa auto správa? Aké to je, keď zrýchľuje a aké citlivé sú brzdy? Ako zvláda zákruty?
 • Ako sa vám páčila jazda? Vedeli by ste si predstaviť takéto auto u vás v garáži?

Viac informácií vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 2 6829 4111

 

V prípade záujmu vypíšte formulár


 • Osobné údaje
 • O aký model máte záujem?
 • Preferovaný dátum, čas a miesto stretnutia/jazdy

  Záväzne vám termín potvrdíme až po kontaktovaní našim predajcom.
 • MM slash DD slash YYYY