Affalterbach. Mercedes-AMG odhalí vo štvrtok 28. októbra 2021 o 16:00 h (SELČ) v rámci digitálnej svetovej premiéry na online platforme Mercedes me media najnovšiu verziu ikony: novú SL. Philipp Schiemer, výkonný riaditeľ spoločnosti Mercedes-AMG GmbH, a Gorden Wagener, dizajnový riaditeľ spoločnosti Daimler AG, predstavia najzaujímavejšie prvky najnovšej verzie roadstera. Svetovú premiéru možno sledovať naživo na odkaze https://media.mercedes-benz.com/amg-sl a následne bude k dispozícii ako video na vyžiadanie.

Nová Mercedes-AMG SL sa prostredníctvom látkovej sklápacej strechy a progresívneho charakteru vracia k svojim koreňom. Súčasne je luxusný roadster v konfigurácii 2+2 sedadlá vhodný na každodenné jazdenie a svoju silu po prvýkrát prenáša na cestu aj s náhonom na všetky kolesá. Ďalšie hightech komponenty zvýrazňujú dynamický profil ako aj komfortné vlastnosti modelu SL vyvinutého spoločnosťou Mercedes-AMG.

Verejnosť a multiplikátori budú môcť digitálnu svetovú premiéru sledovať na mnohých kanáloch. Okrem toho poskytne spoločnosť Mercedes-AMG zástupcom médií podrobné informácie a služby na platforme Mercedes me media. Popri originálnom znení v angličtine budú k dispozícii aj prepisy v dokopy šiestich jazykoch na čítanie ako aj na stiahnutie. Rozsiahlu ponuku doplnia tlačové materiály, ako sú videá, obrázky, grafiky a tlačové texty. Individuálne otázky budú zodpovedané počas virtuálnej výmeny informácií s odborníkmi.


Fotografie ku tlačovej správe

Fotografia 1 (4961x2741px, 4.23 MB)