EQV 300: spotreba elektrického prúdu v kWh/100 km: 27,0; emisie CO2 v g/km (kombinované): 0[1]

[1]

Údaje o spotrebe elektrického prúdu a dojazde sú predbežné a boli zistené Technickou službou pre certifikačný postup v súlade s predpisom OSN/EHK č. 101. Typové schválenie ES a potvrdenie o zhode s úradnými hodnotami ešte nie sú k dispozícii. Medzi uvedenými údajmi a úradnými hodnotami sa môžu vyskytnúť odchýlky.

 

0 g/km

Emisie CO2

27,0 kWh/100 km

Kombinovaná spotreba elektrického prúdu (provizórny údaj)[1]

405 km

Dojazd (NEFZ) (provizórny údaj)[1]

150 KW (204 k)

Výkon

362 Nm

Max. krútiaci moment

160 km/h

Maximálna rýchlosť

Lítium-iónový

akumulátor

90 kWh

Energetická kapacita akumulátora (použiteľná)

11 kW

Nabíjací výkon (AC)[2]

110 kW

Nabíjací výkon (DC)[2]

< 10 h

Čas nabíjania z nabíjacej skrinky alebo z verejnej nabíjacej stanice (nabíjanie AC, 11 kW)

10–80 % SOC za < 45 min.

Čas nabíjania z rýchlonabíjacej stanice (nabíjanie DC, 110 kW)

 

[1]

Údaje o spotrebe elektrického prúdu a dojazde sú predbežné a boli zistené Technickou službou pre certifikačný postup v súlade s predpisom OSN/EHK č. 101. Typové schválenie ES a potvrdenie o zhode s úradnými hodnotami ešte nie sú k dispozícii. Medzi uvedenými údajmi a úradnými hodnotami sa môžu vyskytnúť odchýlky.

[2]

Trvanie nabíjania akumulátora zavisí od nabíjacej infraštruktúry.

Mercedes-Benz EQV autá na predaj

E-mobilita v Mercedes-Benz


EQ – Electric Intelligence .

Nová značka pre elektromobilitu.

Komplexná elektromobilita od vynálezcu automobilu: Nová značka EQ zahŕňa oveľa viac ako len samotné vozidlo. EQ predstavuje rozsiahlu ponuku elektromobility pozostávajúcu z produktov, služieb a technológií.

 

EQ reprezentuje inteligentnú elektromobilitu a zvyčajne suverénnym spôsobom kombinuje atraktívny dizajn, mimoriadny pôžitok z jazdy, vysokú mieru praktickosti pri každodennom používaní a maximálnu bezpečnosť.

 

Nechajte sa inšpirovať budúcnosťou automobilu – zistite viac o sile elektrickej inteligencie.

Dizajn


Objavte dizajn EQ vo formáte XXL.

Napínavý dizajn, uvoľňujúci komfort.

Dizajnové prvky, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre modelový rad EQ, dodávajú vozidlu EQV 300jeho napínavý a progresívny charakter – tak v exteriéri, ako aj v interiéri. Jedna vec však zostáva taká, ako to človek v prípade veľkopriestorovej limuzíny od Mercedes-Benz vždy očakáva: Aj EQV 300vás rozmaznáva svojím komfortom a funkčnosťou, ktoré sú pre túto značku typické.

Nabíjanie a servis


Jednoduché nabíjanie – všade.

EQV 300: spotreba elektrického prúdu v kWh/100 km: XX,X; emisie CO2 v g/km (kombinované): 0.[1]
Nabíjanie prostredníctvom nabíjacej skrinky, nabíjacej stanice alebo zásuvky.

Aj v otázke možností nabíjania presviedča vozidlo EQV 300[1] svojou flexibilitou: doma ho možno nabíjať prostredníctvom nabíjacej skrinky Mercedes-Benz alebo zásuvky; na cestách zase na verejných nabíjacích staniciach. Mimoriadne rýchlo možno vozidlo EQV 300[1] nabiť prostredníctvom výkonnej rýchlonabíjacej stanice IONITY s výkonom až 350 kW. Aj prostredníctvom nabíjacej skrinky Mercedes-Benz s výkonom až 22 kW môžete nabíjať niekoľkonásobne rýchlejšie ako prostredníctvom bežnej domovej zásuvky.

[1]

Spotreba prúdu 27,0 kWh/100 km; emisie CO2 0 g/km (kombinované).

Údaje o spotrebe elektrického prúdu a dojazde sú predbežné a boli zistené Technickou službou pre certifikačný postup v súlade s predpisom OSN/EHK č. 101. Typové schválenie ES a potvrdenie o zhode s úradnými hodnotami ešte nie sú k dispozícii. Medzi uvedenými údajmi a úradnými hodnotami sa môžu vyskytnúť odchýlky.