Zoznam výhod Mercedes-Benz Certified


Mercedes-Benz Certified

Najlepšie jazdené vozidlá od značky Mercedes-Benz

Ponuka vozidiel Mercedes-Benz Certified

 


Všetky vozidlá sú mladšie ako 3 roky a majú najazdené do 80 000 kmVšetky vozidlá sú mladšie ako 3 roky a majú najazdené do 80 000 km
Kupujúci získava vozidlo s overenou servisnou históriou, ktorá je prirodzenou garanciou počtu odjazdených kilometrov a veku vozidla.

 

4-ročná garancia na vozidlo

4-ročná garancia na vozidloPredávajúci zodpovedá za vady v lehote 4 rokov od prvého prihlásenia motorového vozidla alebo do 120 000 kilometrov podľa toho, čo nastane skôr. Garančné podmienky sú stanovené vo Všeobecných predajných podmienkach (ďalej len „VPP“) pre predaj jazdených motorových vozidiel spotrebiteľom alebo podnikateľom, resp. právnickým osobám. VPP sú neoddeliteľnou súčasťou každej kúpnej zmluvy.

 

Preverená história

Preverená históriaPri kúpe jazdeného vozidla označeného ako Mercedes-Benz Certified kupujúcemu garantujeme preverenú servisnú históriu.

 

Atraktívne financovanie a poistenie

Atraktívne financovanie a poisteniePre vozidlá označené touto značkou má klient k dispozícii mimoriadne zvýhodnené ponuky financovania, či už formou úveru alebo leasingu. V týchto kalkuláciách je zahrnuté aj priaznivé havarijné a povinné zmluvné poistenie.

 

Možnosť skúšobnej jazdy do 24 hodín

Ikona symbolicky znázorňuje možnosť skúšobnej jazdy s Mercedes-Benz Certified do 24 hodín.Klient má možnosť vyskúšať si vozidlo formou skúšobnej jazdy spolu s predajcom.

 

Garancia mobility

Garancia mobilityTieto vozidlá môžu využiť službu Mercedes-Benz Mobilo. Jednotlivé balíky v sebe zahŕňajú služby, ako napríklad: technické poruchy, poruchy so štartovaním, drobné „pohromy“ (v súvislosti s nesprávnym používaním vozidla), nehoda/vandalizmus, zabezpečenie náhradného vozidla (ak je voľné a je k dispozícii).


Ponuka vozidiel Mercedes-Benz Certified

Kontaktovať predajcu