Získajte nové skriňové vozidlo Citan už od 299 € [1]
alebo nový Citan Tourer už od 419 € [2] mesačne

Konfigurátor

[1] Splátka je bez DPH a platí pre operatívny leasing skriňového vozidla Citan na 5 rokov/75 000 km a obsahuje taktiež servisný balík na 5 rokov alebo do 15 000 km ročného nájazdu.
[2] Splátka je s DPH a platí pre operatívny leasing vozidla Citan Tourer na 5 rokov/75 000 km a obsahuje taktiež servisný balík na 5 rokov alebo do 15 000 km ročného nájazdu.
Pre všetky modely Citan zároveň platí servis v cene vozidla na 6 rokov alebo do 160-tisíc kilometrov
(údržba vrátane prác a materiálu).

 

2 – 5
Miest na sedenie
5,2 – 6,7 l/100km
Spotreba
55 – 96 KW (131 k)
Výkon
1332 – 1461 cm3
Zdvihový objem
200 – 270 Nm
Krútiaci moment
137 – 152 g/km
Emisie CO2 kombinované
2,35 m2 / 2 517 l
Ložná plocha / ložný objem
438 – 498 kg
Užitočné zaťaženie
80 – 100 kg
Maximálne zaťaženie strechy
750 / 1500 kg
Hmotnosť prívesu nebrzdeného/brzdeného

 

Mercedes-Benz Citan autá na predaj


Vyberte si Citan z našej ponuky áut

Nový Citan.


Skriňové vozidlo Citan alebo Citan Tourer

Ak hľadáte priestornú dodávku, s ktorou môžete bez stresu a agilne jazdiť aj v rámci mesta, tak potom je nový Citan pre vás to správne vozidlo. Pri kompaktných vonkajších rozmeroch očaruje množstvom miesta vo vnútri. Táto dodávka sa vyznačuje suverénnym vzhľadom, vysokou úrovňou bezpečnosti a robustnosťou, ktoré sú pre vozidlo od divízie Mercedes-Benz Vans typické.

 

Malá dodávka s veľkými možnosťami.


Pocitovo najlepší zážitok z priestoru na svete

S dizajnom typickým pre túto značku a ergonomickým interiérom, v ktorom sa budete ľahko vyznať, sa nový Citan prezentuje ako skutočný Mercedes-Benz. Nastúpte a objavte možnosti voliteľného multimediálneho systému MBUX (Mercedes-Benz User Experience) a inteligentných riešení konektivity. Počas jazdy vám môže pomôcť množstvo predvídavých asistenčných systémov. Nové sú obidve línie výbavy BASE a PRO, s ktorými vybavíte vašu kompaktnú dodávku tak, ako potrebujete. A to sú len niektoré zo všetkých noviniek. Zistite viac!

 

Bezpečnostná technológia Citan


Viac bezpečnosti na cestách.

Už pri sériovej bezpečnostnej výbave možno vozidlu Citan Tourer len sotva niečo vyčítať: na všetkých vašich cestách vás sprevádza 5 asistenčných systémov a 7 airbagov, medzi nimi stredový airbag. V závislosti od toho, ako vašu malú dodávku využívate, môžu byť zmysluplné aj ďalšie prvky výbavy, medzi ktoré patria napríklad aktívny asistent udržiavania odstupu DISTRONIC1 a aktívny asistent riadenia1, keď ste často v premávke s častým zastavovaním a rozjazdom. Cúvacia kamera zase môže byť užitočná pri častom parkovaní a manévrovaní v úzkych centrách miest.


 

Prináša do vozidla digitálny svet.


Produktívnejšia práca vďaka inteligentnej konektivite.

Výbavy infotainment v novom vozidle Citan majú riešenie takmer pre všetko: Chcete sa na cestách dostať rýchlejšie do cieľa pomocou aktuálnych údajov o premávke a bezdrôtovo nabíjať vaše mobilné koncové zariadenie? Alebo by ste chceli váš voliteľný multimediálny systém MBUX obsluhovať prostredníctvom dotykového displeja s vysokým rozlíšením, tlačidiel na multifunkčnom volante alebo prostredníctvom hlasového príkazu? Možné je všetko. Nové sú aj služby konektivity Mercedes me, ktoré do vašej dodávky prinášajú takmer neobmedzené možnosti informácií a zábavy, ako aj zvýšenie bezpečnosti.


 

Citan Novinky


Zistite viac o inováciách Citan
Viac noviniek Citan